e-Randevu
facebook twiter youtube Google Plus

Vela Smooth Tedavisi

Vela Smooth, ameliyat olmadan selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda en gelişmiş ve estetik dünyasında bu hedefe ulaşmaya başardığını klinik ortamda kanıtlamış bir cihazdır.

Vela Smooth sistemi,4 uygulama teknolojisini (4 ayrı programı) birleştirerek devrim niteliğinde bir uygulama yöntemi sağlar.

Vücut şekillendirme, bölgesel incelme, selülit azalması, cilt yapıısında iyileşme ve cilt sıkılaşması sağlar.

Aynı anda 4 teknoloji kombinasyonuyla sonuçlar mükemmel

Vela Smooth tedavi sonrası elde edilecek sonuçlar

 

Vela Smooth hangi bölgelerde uygulanır:

Vela Smooth ne sıklıkta uygulanır, kaç seansta sonuç alınır?

Haftada 2 kez olmak üzere sıklıkla 12 seanslık paketler şeklinde uygulanır. Her bir seans ortalama 30-45 dk arasında sürer. Selülit derecesi veya bölgesel zayıflama istenen bölgedeki ihtiyaca göre uzmanlarımız sizin için gerekli olan en uygun seans sayısını belirleyecektir. Etki genellikle ilk seanslardan itibaren farkedilir.

Sonuçları kalıcı mıdır?

Kür tamamlandıktan sonra elde edilen sonuçların uzun süre kalıcı olması için bakım tedavileri önce aylık, daha sonra iki ayda bir ve sonra 3 ayda bir yapılabilir. Ancak işlemin kalıcılığını arttırmak için kalori alımı kısıtlanmalı ve düzenli egzersiz yapılmalıdır.

Vela Smooth seanslarına devam ederken ve sonrasında nelere dikkat edilmeli?

Bol su içmeye, hareketliliğinizi arttırmaya, çok yağlı yiyeceklerden ve hazır gıdalardan uzak durmaya özen gösterirseniz sonuçlar daha başarılı olmaktadır.

Neden Vela Smooth?

Görünür sonuçlar: Problemli bölgelerde incelme ve selülit görüntüsündeki azalma klinik ortamda ispatlanmıştır.

Teknoloji Gücü: Elos ile (Electro Optic Synergy) radyo frekans sentezi, doku mobilizasyonu ve geniş ışık spektrumu başarılı bir vücut şekillendirme çözümü yaratır.

Güvenlik: Çapta küçülme ve selüliti azaltma konusunda FDA' den medikal cihaz onayı vardır. Vela Smooth tedavide yanık ve leke oluşturmadığı için tedavinin ardından bronzlaşmaya izin verir. Uygulaması ağrısızdır. Hastaların çoğu velasmooth tedavisini sıcak ve rahatlatıcı derin bir doku masajı olarak tanımlamaktadır.